Zadzwoń: +(48) 42 648-66-77

Jest to tytuł artykułu, który ukazał się w najnowszym wydaniu miesięcznika naukowo – technicznego „Napędy i Sterowanie”, w numerze 3/09. Artykuł ten miał na celu przybliżenie Państwu działalności naszej firmy. Chcieliśmy poinformować, że nasza firma znalazła się w katalogu branżowym wydanym przez „Napędy i Sterowanie” na 2009 rok.

Poniżej prezentujemy fragment artykułu i zachęcały do lektury całości.

Firma SIMLOGIC. zajmuje się automatyką przemysłową bazującą na kompleksowych rozwiązaniach firmy Siemens z zakresu napędów falownikowych, sieci przemysłowych, sterowników SIMATIC, wizualizacji procesowej WinCC, optymalizacji maszyn oraz wieloosiowych układów napędowych z regulacją położenia i synchronizacją kątową.

Obecnie siedziba firmy mieści się w Łodzi przy ulicy Demokratycznej 117, gdzie posiadamy przestronne i wyposażone stosownie do potrzeb i profilu firmy pomieszczenia. SIMLOGIC. skupia wokół siebie zarówno osoby etatowe i zaangażowane zawodowo, jak i wyspecjalizowane firmy, z którymi kooperuje w zakresie realizacji wspólnych i przygotowywanych na dużą skalę projektów przemysłowych. SIMLOGIC. oferuje szereg usług w zakresie kompletacji i sprzedaży sprzętu, wdrożeń, uruchomień, serwisowania oraz szkoleń dedykowanych i tłumaczeń specjalistycznych.

W najbliższym czasie będziemy wdrażać aplikacje z zakresu komunikacji procesowej oraz technologiczne oparte o sterowniki rodziny SIMATIC Technologiczny i SIMOTION. Rozwiązania te, budowane na bazie protokołów sieciowych PROFIBUS, PROFINET i standardu PROFIdrive, realizowane będą w zakresie aplikacji z napędami wykonawczymi i standardowymi.
Artykuł jest dostępny w numerze 3/09 magazynu „Napędy i Sterowanie”.
Serdecznie zapraszamy do lektury.
pl_PLPolish