Zadzwoń: +(48) 42 648-66-77
USŁUGI PRZEMYSŁOWE

AUTORYZACJE I POLECENIA

Firma SIMLOGIC. na podstawie umowy o współpracy partnerskiej otrzymała status Autoryzowanego Partnera firmy Bosch RexrOth Sp. z.o.o. Umowa dotyczy całego spektrum produktów z zakresu elektrycznych napędów i sterowań. Wiele realizacji wykonanych przez SIMLOGIC. prezentuje bardzo dobre przygotowanie pod względem technicznym i merytorycznym do działania w zakresie aplikacyjnym. Na bazie automatyki Bosch Rexroth realizowaliśmy systemy sterowania i podawania materiału pras Hydrap.

REXROTH

Firma SIMLOGIC. aktualnie nie posiada umowy autoryzacyjnej z firmą Siemens. W przeszłości natomiast taką rekomendację uzyskała w zakresie sterowników technologicznych, techniki napędowej, komunikacji przemysłowej oraz szkoleń. Wiele realizacji wykonanych przez SIMLOGIC. prezentuje bardzo dobre przygotowanie pod względem technicznym i merytorycznym do działania w zakresie aplikacyjnym. Na bazie automatyki Siemens realizowaliśmy systemy sterowania pras Hydrap/Kaiser oraz lakiernie proszkową.

SIEMENS

Firma SIMLOGIC. uzyskała rekomendację firmy EATON ELECTRIC Sp.zo.o. w zakresie techniki napędowej, techniki bezpieczeństwa, automatyki i jest polecana jako przygotowana pod względem technicznym i merytorycznym do działania w tym zakresie. Wiele realizacji wykonanych przez SIMLOGIC. prezentuje bardzo dobre przygotowanie pod względem technicznym i merytorycznym do działania w zakresie aplikacyjnym. Na bazie automatyki Eaton realizowaliśmy systemy hamowni silnikowych oraz napędy pras.

EATON

Firma SIMLOGIC. na podstawie umowy o współpracy partnerskiej otrzymała status Autoryzowanego Partnera firmy CODESYS. Umowa dotyczy całego spektrum rozwiązań i produktów z zakresu platformy CODESYS. Wiele realizacji wykonanych przez SIMLOGIC. prezentuje bardzo dobre przygotowanie pod względem technicznym i merytorycznym do działania w zakresie aplikacyjnym. Na bazie rozwiązań CODESYS realizowaliśmy systemy sterowania maszyn, serwisy i szkolenia.

 

CODESYS

pl_PLPolish