Zadzwoń: +(48) 42 648-66-77

SIMLOGIC. Partnerem Eaton Lean Solution

Firmy Eaton nie trzeba specjalnie przedstawiać. Eaton to bardzo dobrze znana na całym śiwecie firma globalna, dostawca specjalistycznych produktów i rozwiązań do wielu dziedzin naszego życia.

Weryfukując jakość swoich usług, Eaton posiada specjalny program współpracy dla firm specjalistycznych. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić swoim Użytkownikom oraz przyszłym Kontrahentom niezwykłą wiedzę techniczną oraz szeroki zakres produktów i usług na całym świecie.

Wpólnie dbamy o to, aby Kontrahenci otrzymywali pełne wsparcie na każdym etapie procesu specjalistycznej współpracy: od wyboru rozwiązań i produktów, przez otrzymanie potrzebnego wsparcia, aż po gotowe rozwiązania dla dedykowanych aplikacji.

Wspólnie z firmą Eaton i innymi Partnerami, oferujemy Państwu niezrównaną pomoc i wsparcie w zakresie konstruowania maszyn, projektowania systemów sterowania, projektowania elektrycznych instalacji teletechnicznych, programowania maszyn i systemów, bezpieczeństwa maszyn oraz projektowania wizualziacji HMI do następujących aplikacji:

  • Automatyka przemysłowa i automatyzacja maszyn.
  • Inżynieria techniki napędowej.
  • Inżynieria systemów sterowania i bezpieczeństwo maszyn.
  • Inżynieria systemów telekontroli, zdalnego dostępu i bezpiecznej komunikacji maszyn.
  • Zdalna diagnostyka, serwis i działania prewencyjne, konserwacja maszyn.
  • Rozwiązania chmurowe, komunikacja OPC i smartmetering.
  • Systemy SCADA, wizualizacja HMI i ciągly monitoring danych.

Z ofertą firmy EATON mogą się Państwo zapoznać na stronie www.eaton.eu. Natomiast odwiedzejąc naszą stronę internetową www.simlogic.pl, jako EATON Lean Solution Partner, mogą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, wsparcia serwisowego i szkoleń oraz referencji. Mogą Państwo również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez e-mail: zapytania@simlogic.pl.

Rozwiązania firmy EATON zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić realizację opłacalnych aplikacyjnie systemów. Na podstawie wieloletniej współpracy możemy zdecydowanie stwierdzić, że rozwiązania te wyróżniają się niezawodnością, bezpieczeństwem i efektywnością energetyczną.

Informacje na temat naszej współpracy znajdą Państwo zarówno na stronie globalnej firmy EATON: SIMLOGIC. Partnerem Eaton Lean Solution jak również na stronie firmy EATON z siedzibą w Polsce SIMLOGIC. Program Partnerski EATON.

O naszych wspólnych aplikacjach mogą przeczytać Państwo w nastepujących artykułach:

1) Putting engines to the test

2) Automatisierungstechnik für Prüfstände: Motoren auf die Probe stellen

3) Monitorowanie instalacji średniego napięcia koparki SRs1200/5 w KWB Konin za pomocą systemu InsulGard

4) Eaton i Simlogic. zmodernizowały hamownię silników

5) Success Story: Hamownia Silników

6) Konferencja Innowacyjnych Technologii Przemysłowych – KINTE

Zapraszamy do współpracy!

pl_PLPolish