Zadzwoń: +(48) 42 648-66-77

Szanowni Państwo, w dniach 21 – 23 czerwca 2010 roku, w Hotelu Wodnik w Słoku k. Bełchatowa, odbyła się XI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna i Wystawa INPAP 2010.

Konferencja organizowana była przez Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej przy współpracy z Ukraińską Akademią Drukarstwa we Lwowie. Tematyka konferencji dotyczyła następujących zagadnień tematycznych:

  •  Nowoczesne, energooszczędne technologie w wytwarzaniu mas włóknistych, tektur i papierów
  • Innowacje technologiczne w produkcji tektur falistych i opakowań,
  • Nowe rozwiązania w budowie, modernizacji, eksploatacji i projektowaniu maszyn i urządzeń do wytwarzania mas włóknistych i papierów,
  • Nowoczesne linie technologiczne w przetwarzaniu tissue,
  • Innowacje i trendy w budowie i eksploatacji maszyn do zadrukowania papierów, tektur i opakowań,

Firma SIMLOGIC. aktywnie uczestniczyła w tej ciekawej konferencji przemysłowej i była reprezentowana przez następujące osoby:

  • dr inż. Mariusz Jabłoński, Dyrektor Generalny
  • mgr inż. Dariusz Owczarz, Dyrektor Handlowy
  • mgr inż. Szymon Machtałowicz, Koordynator ds. Klientów Kluczowych

Reprezentację firmy SIMLOGIC. na konferencji INPAP 2010 zapewniono poprzez:

Przygotowanie i obsługę stoiska wystawowego, na którym można było otrzymać materiały dotyczące działalności firmy, dowiedzieć się więcej o profilu firmy, porozmawiać o możliwości nawiązania współpracy przemysłowej. Stoisko obsługiwał pan mgr inż. Szymon Machtałowicz, Koordynator ds. Klientów Kluczowych

Przygotowanie i wygłoszenie referatu promocyjnego pt. „SIMLOGIC. – DOSTAWCA KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ AUTOMATYKI, INNOWACYJNYCH USŁUG PRZEMYSŁOWYCH I SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH”, który wygłosił Dyrektor Handlowy, pan mgr inż. Dariusz Owczarz.

Przygotowanie i wygłoszenie referatu naukowego „WSPÓŁCZESNA TECHNIKA NAPĘDOWA W MECHATRONICZNYCH ZASTOSOWANIACH PRZEMYSŁOWYCH”, który wygłosił Dyrektor Generalny, pan dr inż. Mariusz Jabłoński. Referat dotyczył współczesnej techniki napędowej i jej szerokich zastosowań w przemyśle a szczególnie w mechatronice jako interdyscyplinarnej dziedzinie nauki i techniki.

 

Referaty prezentowane przez przedstawicieli firmy SIMLOGIC. cieszyły się z dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Prelegenci chętnie odpowiadali na pytania powstałe po wystąpieniach.

Konferencja INPAP 2010 była świetną okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji merytorycznych oraz do zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi z rozwojem przemysłu poligraficznego i papierniczego w Polsce i na świecie.

pl_PLPolish